STYCZEŃ w Miejskim Kinie Olbrzym

STYCZEŃ 2018 W MIEJSKIM KINIE OLBRZYM

7.01 – niedziela
15.30 „BARBIE: DELFINY Z MAGICZNEJ WYSPY” (2017) Kanada, r. C. Helten [63 min.] – animacja, DUBBING,

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny. W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną!
Bilety: 13/16 zł

17.00 „SPRAWA CHRYSTUSA” (2017) USA, r. J. Gunn [112 min.] – dramat, NAPISY (12+),
Trzymający w napięciu film twórców „Czy naprawdę wierzysz?” I „Bóg nie umarł”. Prawdziwa historia Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa", która stała się podstawą scenariusza. Znakomicie przyjęta w Stanach Zjednoczonych opowieść o najważniejszym dziennikarskim śledztwie - czy Chrystus naprawdę umarł i zmartwychwstał? Lee był na samym szczycie, jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans. W domu czekała na niego kochająca rodzina. Zdarzenia jednego wieczoru zburzyły ten pozorny spokój. Groźba utraty rodziny spowodowała, że zagorzały racjonalista i ateista musiał się zmierzyć z największą tajemnicą chrześcijaństwa, próbując udowodnić swojej żonie że Bóg nie istnieje. Jakie były efekty tego dziennikarskiego śledztwa?
Bilety 13/16 zł

19.30 „NA KARUZELI ŻYCIA” (2017) USA, r. W. Allen [100 min.] – dramat, NAPISY (15+),
Zdobywca 137 nagród filmowych, w tym czterech statuetek Oscara, mistrz kina Woody Allen powraca na ekrany w doborowym towarzystwie gwiazd Hollywood. Tym razem do udziału w swoim 47. projekcie geniusz komedii zaprosił takie sławy, jak: Justin Timberlake, Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Max Casella, Steve Schirripa i Tony Sirico. Film opowiada pełną emocji historię o miłości, niewierności, gangsterach, zdradzonych kochankach i autentycznych osobach, które przeszły do historii Ameryki. Losy czterech bohaterów splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie była aktorka Ginny pracuje tu jako kelnerka, jej mąż Humpty jest operatorem karuzeli. Mickey to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza, natomiast Carolina jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro „Na karuzeli życia”, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.
Bilety 13/16 zł

12.01 - piątek
17.45 „MIKOŁAJ I SPÓŁKA” (2017) Francja, r. A. Chabat [ 95 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!
Bilety 13/16 zł

19.45 FESTIWAL SF TG (2018): „LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI” (2017) Kanada,                r. Z. Snyder [120 min.] – akcja, Sci-Fi, NAPISY (12+),
Jedni z największych superbohaterów na świecie tworzą Ligę Sprawiedliwości. Jej celem jest zwalczanie zagrożeń, które wykraczają poza ludzkie możliwości. Batman, Superman, Wonder Women, Aquaman, Cyborg i Flash razem ochronią Ziemię przed złoczyńcami zagrażającymi naszej planecie. „Liga sprawiedliwości” zrzesza największych i najsłynniejszych bohaterów komiksów DC Comics.
Bilety 13/16 zł

13.01 – sobota
15.00 „COCO” (2017) USA, r. L. Unkrich [109 min.] – animacja, familijny, DUBBING (BO),

W rodzinie Miguela muzyka jest zakazana od pokoleń, jednak on  marzy, by pójść w ślady swojego wielkiego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Za sprawą serii przedziwnych wydarzeń, trafia do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. To świetnie zrealizowana najnowsza animacja Disney Pixar.
Bilety 13/16 zł

17.30 „NA KARUZELI ŻYCIA” (2017) USA, r. W. Allen [100 min.] – dramat, NAPISY (15+),
Zdobywca 137 nagród filmowych, w tym czterech statuetek Oscara, mistrz kina Woody Allen powraca na ekrany w doborowym towarzystwie gwiazd Hollywood. Tym razem do udziału w swoim 47. projekcie geniusz komedii zaprosił takie sławy, jak: Justin Timberlake, Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Max Casella, Steve Schirripa i Tony Sirico. Film opowiada pełną emocji historię o miłości, niewierności, gangsterach, zdradzonych kochankach i autentycznych osobach, które przeszły do historii Ameryki. Losy czterech bohaterów splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny pracuje tu jako kelnerka, jej mąż Humpty jest operatorem karuzeli. Mickey to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza, natomiast Carolina jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro „Na karuzeli życia”, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.
Bilety 13/16 zł

19.45 „CICHA NOC” (2017) Polska, r. P. Domalewski [97 min.] – dramat, (15+),
„Cicha noc” to objawienie Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017 roku. Debiut fabularny Piotra Domalewskiego zachwycił zarówno jury jak i widzów, którzy przyznali mu aż siedem nagród, w tym Złote Lwy dla najlepszego filmu, nagrodę dla Dawida Ogrodnika za rolę męską oraz Nagrodę Dziennikarzy! Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.
Bilety 13/16 zł

14.01 – niedziela
15.30 „BARBIE: DELFINY Z MAGICZNEJ WYSPY” (2017) Kanada, r. C. Helten [63 min.] – animacja, DUBBING,

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny. W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną!
Bilety 13/16 zł

17.00 „LISTY DO M. 3” (2017) Polska, r. T. Konecki [110 min.] – komedia romantyczna, (12+),
„Listy do M. 3” to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Film opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Bilety 13/16 zł

19.30 „NA SKRZYDŁACH ORŁÓW” (2017) USA, r. S. Shin [108 min.] – biograficzny, dramat, NAPISY (10+),
Prawdziwa historia Erica Liddella (Joseph Fiennes), szkockiego lekkoatlety, dwukrotnego medalisty olimpijskiego. Ujmujący skromnością Eric Liddell jest utalentowanym graczem rugby i świetnym biegaczem. W 1924 roku podczas igrzysk olimpijskich ustanawia nowy rekord świata na 400 m. Jednak nie kontynuuje kariery sportowej, ale wyjeżdża do Chin jako misjonarz, gdzie nieprzerwanie niesie pomoc potrzebującym i uczy chińskie dzieci. „Na skrzydłach orłów” to poruszająca historia wspaniałego sportowca, którzy przyniósł chwałę swej ojczyźnie i Bogu, pozostając przy tym skromnym i dobrym człowiekiem.
Bilety 13/16 zł

19.01- piątek
18.00 „ZGODA” (2017) Polska, r. M. Sobieszczański [87 min.] – dramat, wojenny (15+)

„Zgoda” to poruszająca historia miłosna, rozgrywająca się w trudnych czasach schyłku II Wojny Światowej. Opowieść o dwóch młodych mężczyznach zakochanych w jednej dziewczynie. W Świętochłowicach na Śląsku organy bezpieczeństwa tworzą obóz pracy dla Niemców, Ślązaków i Polaków. Pod pretekstem ukarania zdrajców narodu polskiego, UB dokonuje czystek wśród „niechętnych komunistycznej władzy”. Do pracy w obozie zgłasza się młody chłopak Franek, próbuje ocalić Annę, w której jest zakochany. Nie wie, że wśród osadzonych znalazł się Erwin, Niemiec, jego przyjaciel sprzed wojny, który od dawna skrycie kocha się w dziewczynie. Franek dołącza do komunistów, naiwnie licząc, że uda mu się oszukać system. Już pierwsze dni pracy w obozie odzierają go ze złudzeń. A z czasem przekonuje się, że aby ocalić swoją ukochaną, będzie musiał poświęcić wszystko.

19.30 Spotkanie z Maciejem Sobieszczańskim – reżyserem filmu „Zgoda”
Wstęp na film i spotkanie: 13/16 zł


21.01 – niedziela
15.00 „MIKOŁAJ I SPÓŁKA” (2017) Francja, r. A. Chabat [ 95 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!
Bilety 13/16 zł

17.00 „ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA” (2017) Irlandia, r. Y. Lanthimos [121 min.] – dramat, NAPISY (15+),
Nowy film jednego z najbardziej oryginalnych, kontrowersyjnych i utalentowanych współczesnych reżyserów, twórcy filmów „Kieł” i „Lobster”. Colin Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn. Pełen napięcia na granicy szaleństwa i klaustrofobicznego poczucia zagrożenia mroczny thriller.
Bilety 13/16 zł

19.30 „NA MLECZNEJ DRODZE” (2016) Meksyk, Serbia, r. E. Kusturica [125 min.] – dramat, NAPISY (15+),
Wielki powrót Emira Kusturicy – jednego z najważniejszych twórców europejskiego kina! Pierwszy od blisko dekady film fabularny reżysera, to porywająca historia miłosna ze zjawiskową Monicą Bellucci. Podszyta magią, iskrząca dowcipem, pełna ciepła, doskonałej muzyki i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Trwa wojna, a wokół rozkwita wiosna. Mleczarz Kosta (Emir Kusturica) codziennie przekracza linię frontu, aby dowieźć żołnierzom pożywienie. Los mu sprzyja: kule się go nie imają, piękna Milena (Sloboda Mićalović) oddała mu serce, a jego przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Do czasu. Wraz z przybyciem do wioski tajemniczej Włoszki (Monica Bellucci), życie Kosty wywraca się do góry nogami. Tak wygląda początek namiętnej i zakazanej miłości, przez którą para bohaterów zostanie wystawiona na niejedną niebezpieczną próbę. Skoro jednak połączył ich los, to nikt i nic nie może im zagrozić.
Bilety 13/16 zł

26.01 – piątek
17.00 „PADDINGTON 2” (2017) Francja, r. P. King [103 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!  Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.
Bilety 13/16 zł

19.15 FESTIWAL SF TG (2018): „GWIEZDNE WOJNY. OSTATNI JEDI” 2D (2017) USA, r. R. Johnson [150 min.] – przygodowy, Sci-Fi, NAPISY (12+),
W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy. Rey, którą poznaliśmy "Przebudzeniu Mocy" oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.
Bilety 13/16 zł

27.01 – sobota
15.00 „PADDINGTON 2” (2017) Francja, r. P. King [103 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!  Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.
Bilety 13/16 zł

17.15 FESTIWAL SF TG (2018): „GWIEZDNE WOJNY. OSTATNI JEDI” 3D (2017) USA, r. R. Johnson [150 min.] – przygodowy, Sci-Fi, DUBBING (12+),
W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy. Rey, którą poznaliśmy "Przebudzeniu Mocy" oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.
Bilety: 16/20 zł

20.15 „ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA” (2017) Irlandia, r. Y. Lanthimos [121 min.] – dramat, NAPISY (15+),
Nowy film jednego z najbardziej oryginalnych, kontrowersyjnych i utalentowanych współczesnych reżyserów, twórcy filmów „Kieł” i „Lobster”. Colin Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn. Pełen napięcia na granicy szaleństwa i klaustrofobicznego poczucia zagrożenia mroczny thriller.
Bilety: 13/16 zł

28.01 – niedziela
15.00 „PIERWSZA GWIAZDKA” (2017) USA, r. T. Reckart [86 min.] – animacja, DUBBING (BO),

Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa. Film „Pierwsza gwiazdka” ma wszelkie szanse, by stać się nowym klasykiem wśród świątecznych animacji. Wszystko to za sprawą uniwersalnej opowieści o Bożym Narodzeniu, po raz pierwszy widzianej z innej perspektywy, znakomitym, zabawnym bohaterom oraz… muzyce.
Bilety: 13/16 zł

17.00 „KRÓL ROZRYWKI” (2017) USA, r. M. Gracey [105 min.] – musical, biograficzny, NAPISY,
Oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową. Artysta był założycielem cyrku z trzema arenami. Wspaniały film z niesamowitą muzyką i brawurowymi rolami Hugh Jackmana oraz Michelle Williams.
Bilety: 13/16 zł

19.30 FESTIWAL SF TG (2018): „GWIEZDNE WOJNY. OSTATNI JEDI” 2D (2017) USA, r. R. Johnson [150 min.] – przygodowy, Sci-Fi, NAPISY (12+),
W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy. Rey, którą poznaliśmy "Przebudzeniu Mocy" oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.
Bilety: 13/16 zł

FILMOWE FERIE W MIEJSKIM KINIE OLBRZYM
29.01 – poniedziałek

9.00 „PADDINGTON 2” (2017) Francja, r. P. King [103 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),
Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!  Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.
Bilety: 13/16 zł

11.15 „GWIEZDNE WOJNY. OSTATNI JEDI” 2D (2017) USA, r. R. Johnson [150 min.] – przygodowy, Sci-Fi, NAPISY (12+),
W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy. Rey, którą poznaliśmy "Przebudzeniu Mocy" oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.
Bilety: 13/16 zł

30.01 – wtorek
9.00 „PADDINGTON 2” (2017) Francja, r. P. King [103 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!  Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.
Bilety: 13/16 zł

11.15 „GWIEZDNE WOJNY. OSTATNI JEDI” 2D (2017) USA, r. R. Johnson [150 min.] – przygodowy, Sci-Fi, DUBBING (12+),
W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy. Rey, którą poznaliśmy "Przebudzeniu Mocy" oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.
Bilety: 13/16 zł

31.01 – środa
9.00 „PADDINGTON 2” (2017) Francja, r. P. King [103 min.] – familijny, komedia, DUBBING (BO),

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie! Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.
Bilety: 13/16 zł

11.15 „GWIEZDNE WOJNY. OSTATNI JEDI” 3D (2017) USA, r. R. Johnson [150 min.] – przygodowy, Sci-Fi, DUBBING (12+),
W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy. Rey, którą poznaliśmy "Przebudzeniu Mocy" oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.
Bilety: 16/20 zł
 
                              wydarzenia                                                                                                                                                              »całe kalendarium 

 

 
  
 
ZAJĘCIA STAŁE

Informacje