WIECZÓR KABARETOWY w TCK


17 marca (sobota) – godz. 18.00

Pełne dwie godziny zabawy i śmiechu!

W pierwszej części: Katarzyna Pakosińska solo – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrza Mowy Polskiej.

Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i… śmiechu, a prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady.
Kobiecość, wdzięk i seksapil. Ewenementem jest to, że potrafi przegadać… samą siebie!
Druga część Wieczoru to kabaret K2 w trzyosobowym składzie czyli Michał Zenkner i Bartosz Klauziński oraz Dominika Najdek.
K2 to laureaci nagród na najważniejszych festiwali kabaretowych, m.in. w 2013 r. - I miejsce i Nagroda Publiczności na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, Nagroda Główna i Nagroda Publiczności na festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu w Poznaniu i Grand Prix na Trybunałach Kabaretowych w Piotrkowie Trybunalskim. Jak sami o sobie mówią, jeżeli ktoś szuka w kabarecie liryki, u nich jej nie znajdzie. Skecze piszą oczywiście po to, żeby widza rozbawić, ale nie tylko. Starają się, żeby były „o czymś”. Obserwują świat i szukają tematów dotyczących nas wszystkich.

Bilety: 52/65 zł.
 
                              wydarzenia                                                                                                                                                              »całe kalendarium 

 

 
  
 
ZAJĘCIA STAŁE

Informacje