TEATRALNE HARCOWANIE


14 października (niedziela), godz. 11.00 i 12.00


Zapraszamy najmłodszych do udziału w nowym cyklu zajęć „Teatralne harcowanie”. Będą to comiesięczne spotkania, podczas których dzieci, wraz z rodzicami będą mogły postawić pierwsze kroki w aktorskim świecie. Poprzez wspólną zabawę, tworzenie rekwizytów i kostiumów, wcielanie się w różnorakie role, śpiewanie piosenek najmłodsi poznają, czym jest teatr oraz zdobędą wiele nowych umiejętności.

Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący: Michał Bałaga.
Ukończył wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od 2009 roku pracuje jako aktor w Teatrze  Zagłębia w Sosnowcu. 
Od wielu lat prowadzi warsztaty aktorskie, teatralne i filmowe oraz imprezy integracyjne dla dzieci i młodzieży.

- Na pierwszych zajęciach będziemy się poznawać i budować wyjątkowy klimat w grupie. Moim szczęściem będzie uśmiech na twarzy dzieci i rodziców. Sam jestem ojcem 4-letniej Marysi i wiem, ile radości daje wspólne uczestniczenie w tego typu zajęciach. Dlatego moim zadaniem jest by najmłodsi poczuli się bezpiecznie i mieli okazję przeżyć niezapomniane chwilę ze swoim rodzicem lub opiekunem. Serdecznie zapraszam, już nie mogę doczekać się pierwszego spotkania! :)

Pierwsze zajęcia odbędą się 14 października (niedziela):
- o godz. 11.00 (dzieci w wieku 2-3 lata);
- o godz. 12.00 (dzieci w wieku 4-5 lat).

Cena biletu na zajęcia: 20 zł (bilet upoważnia do wejścia jednego dziecka wraz opiekunem).

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 285 27 34 (wew. 21). Informacji udziela instruktor ds. artystycznych Barbara Kompała.


 
 
                              wydarzenia                                                                                                                                                              »całe kalendarium 

 

 
  
 
ZAJĘCIA STAŁE

Informacje