Relacje


Pokazy tanecznych grup akrobatycznych TCK

W czerwcu 2018 r. po raz pierwszy na scenie TCK mogliśmy zobaczyć zajęcia akrobatyczne - połączenie gibkości, siły i koordynacji ciała w jednym show.   

 


Pokazy grup tanecznych TCK

Na zakończenie sezonu artystycznego - jak co roku - odbył się galowy pokaz wszystkich grup tanecznych TCK. Tym razem naszych zdolnych tancerzy zobaczyliśmy w swoich własnych choreografiach!    


Koncert jubileuszowy z okazji 10-lecia Tarnogórskiej Orkiestry Dętej

Oklaskom nie było końca... Owacje na stojąco. Kwiaty, gratulacje  i podziękowania.   

W programie koncertu wysłuchaliśmy mieszanki klasyków i muzyki rozrywkowej, m.in. Concerto D’Amore – Jacob De Haan, Stranger On The Shore – Acker Blik, Somewhere Over The Rainbow- Harold Arlen i E.Y. Harburg.

Przypomnijmy, że zespół zaczynał działalność już ponad 20 lat temu jako Orkiestra Dęta OSP „Pniowiec”. Z czasem do składu dołączali muzycy z okolicznych dzielnic, w wyniku czego w 2008 roku grupa, prowadzona przez Marka Misia, oficjalnie stała się Tarnogórską Orkiestrą Dętą. Działa przy Tarnogórskim Centrum Kultury.

 


Rodzinny Dzień Dziecka w TCK

Burza próbowała nam pokrzyżować plany, ale jej się nie udało!     
Organizowany wspólnie ze stowarzyszeniem Tarnogórska-Rodzinka.pl Rodzinny Dzień Dziecka w TCK oraz Tarnogórski Dzień Rodziny - przeszły do historii. Tej chwalebnej, o czym świadczą uśmiechy na fotkach! 


Pieśni, piosnki i piosenki dla Mam

Chór Fresco wystąpił ze specjalnym koncertem z okazji Dnia Matki.

W programie – jak w tytule koncertu – były i pieśni Stanisława Moniuszki we współczesnej aranżacji, i piosenki z Kabaretu Starszych Panów, i popularne przeboje muzyki rozrywkowej. Usłyszeliśmy takie nieśmiertelne hity, jak „All of Me” Johna Legenda, „Say Something” A Geat Big World czy „Africa” zespołu Toto.

Specjalne podziękowania dla sponsorów, którzy ufundowali przemiłe upominki dla Pań!
 

Informacje