TEATR POLSKA 2019: Pomelo jest zakochany…


19 października (sobota), godz. 12:00 oraz 16:00


TEATR POLSKA 2019: Pomelo jest zakochany…

Jeden z trzech spektakli, które będą wystawione na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury w ramach Programu TEATR POLSKA 2019.

Przedstawienia „Pomelo jest zakochany… w żabie, deszczu i nie tylko” Teatru Fraktal to spektakl - koncert dla małych dzieci (od 3 do 7 lat) oraz ich opiekunów, inspirowany książką Ramony Bădescu i Benjamina Chauda.

Jest to opowieść o mieszkającym w ogrodzie maleńkim słoniku, który odkrywa pory roku oraz to, że on sam ma wpływ na otaczający go świat. Ogród Pomela to pełna niespodzianek machina dźwiękowa: muzyka do spektaklu tworzona jest na żywo przez trójkę lalkarzy, grających na niezwykłych instrumentach.

Reżyseria: Ewa Maria Wolska.

Po spektaklu odbędą się warsztaty i animowane przez aktorów zabawy dźwiękowe. Prosimy o zgłaszanie udziału w warsztatach przy odbiorze wejściówek na spektakl.

Wstęp wolny

TEATR POLSKA WEJŚCIÓWKI:
W ramach programu TEATR POLSKA będzie można skorzystać z bezpłatnych wejściówek na spektakle: „Staś i Zła Noga”, „ Pomelo jest zakochany…” oraz „Wiedźmin. Turbolechita”. Jedna osoba może odebrać maksimum 3 wejściówki na jeden spektakl. Gdyby z jakiegoś powodu udział w wydarzeniu nie był możliwy, prosimy o zwrot wejściówki do kasy Tarnogórskiego Centrum Kultury lub o telefon pod numer 32 285 27 34 i podanie jej numeru . Ilość wejściówek jest ograniczona, a dzięki informacji od Państwa, ktoś inny będzie mógł skorzystać z naszej oferty teatralnej.
                                                                                                                                                                                                                   
           
  

 
 
 
ZAJĘCIA STAŁE
 

Informacje