GRY BITEWNE W TCK


Wtorki, godz. 17.00


Gry bitewne w TCK

Wszystkich początkujących i zaawansowanych fanów gier bitewnych z uniwersum Warhammer 40000 i Age of Sigmar zapraszamy na cotygodniowe spotkania w Tarnogórskim Centrum Kultury. Dysponujemy dwoma pełnowymiarowymi stołami do gry z profesjonalnymi makietami, książkami z zasadami oraz czterema armiami, którymi będzie mógł zagrać każdy uczestnik.

Nowicjusze poznają podstawowe zasady gry oraz wezmą udział w warsztatach malowania figurek i pojazdów. Gracze zaawansowani będą mieli okazję zmierzyć się w cyklicznie organizowanych turniejach lub po prostu przyjść pograć ze znajomymi korzystając z przygotowanych stołów z terenami i dostępnych figurek. Udział w naszych zajęciach to również doskonała okazja do poznania innych pasjonatów świata Warhammer!

Prowadzący: Rafał Tomulka.

Zapraszamy również pasjonatów gier planszowych, karcianek i RPG – mamy miejsce do grania dla każdego i fantastyczny klimat!

Spotkania będą się odbywać w każdy wtorek od godz. 17.00 do 22.00. Turnieje – w ostatnią sobotę miesiąca od godz. 17.00 do 22.00.

Wstęp wolny (wejściówki do pobrania w kasie TCK).

Uwaga! Można przynieść własne figurki i farbki do malowania.
                                                                                                                                                                                                                   
           
  

 
 
 
ZAJĘCIA STAŁE
 

Informacje