TCK W DZIELNICACH


Obecnie są to oddziały TCK w czterech dzielnicach miasta. Stały się ważnymi ośrodkami nie tylko edukacji kulturalnej, ale także integracji mieszkańców danej dzielnicy.UWAGA!!!
Przypominamy, że od ubiegłego roku zmienił się system płatności za zajęcia w oddziałach Tarnogórskiego Centrum Kultury w Reptach Śląskich, Strzybnicy, Opatowicach oraz Lasowicach. Nie ma ma możliwości dokonywania wpłat bezpośrednio w budynkach TCK w dzielnicach. Opłatę za zajęcia można uiścić wyłącznie przelewem (przez zakładkę KUP BILET na stronie internetowej www.tck.net.pl) oraz w kasie Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ul. Jana III Sobieskiego 7. Szczegóły na naszej stronie internetowej w
zakładce REGULAMINY I CENNIKI.

Szanowni Państwo,
informujemy równoczesnie, że w sezonie 2019/2020 Tarnogórskie Centrum Kultury w Opatowicach będzie nieczynne. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom Mieszkańców, dlatego rozpoczynamy kompleksową przebudowę budynku.
Wyremontowane zostaną m.in. sala widowiskowa, sale warsztatowe oraz sanitariaty. Wszystkie pomieszczenia będa spełniac wymogi określone przepisami bhp i ppoż. Będą też w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepoprawnościami. Warto także dodać, że cały obiekt zostanie wyposażony w nowoczesną infrastrukturę multimedialną.
Liczymy na wyrozumiałość, bo zmieniamy się dla Was!
Planowane zakończenie remontu: jesień 2020 r.

W tym czasie serdecznie zapraszamy do korzystania z bogatej oferty Tarnogórskiego Centrum Kultury w głównej siedzibie, w Strzybnicy, Lasowicach i Reptach Śląskich. Plany zajęć - poniżej.


HARMONOGRAMY ZAJĘĆ STAŁYCH - 2019


Tarnogórskie Centrum Kultury w Lasowicach, ul. Broniewskiego 25:


Tarnogórskie Centrum Kultury w Reptach Śląskich, ul. Witosa 61:


Tarnogórskie Centrum Kultury w Strzybnicy, ul. Kościelna 36:

                                                                                                                                                                                                                   
           
  

 
 
 
ZAJĘCIA STAŁE
 

Informacje