24 listopada (niedziela), godz. 19:00


TEATR POLSKA 2019: Wiedźmin. Turbolechita

Ostatni z trzech spektakli, które będą wystawione na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury w ramach Programu TEATR POLSKA 2019. Tym razem propozycja dla dorosłych widzów.

„Wiedźmin. Turbolechita” Teatru Nowego w Krakowie to teatralne zmierzenie się z tożsamością Polaków - skonfrontowanie ze stereotypami, schematami i kompleksami, a także satyra na istniejącą i nieistniejącą rzeczywistość. Ten spektakl to walka z potworami – tymi, które faktycznie są, które być mogą i tymi, których tak naprawdę nie ma. To rzecz o nas. Autorem tekstu jest Ziemowit Szczerek – laureat Paszportu Polityki, finalista Nagrody Literackiej Nike oraz Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”.

Reżyseria: Piotr Sieklucki

Spektakl poprzedzony będzie warsztatami z emisji głosu z aktorami Teatru Nowego dla chętnych widzów. Prosimy o zgłaszanie udziału w warsztatach przy odbiorze wejściówek na spektakl.

UWAGA! Niestety, nie ma już wolnych miejsc na spektakl, ale zdarza się, że ktoś rezygnuje w ostatniej chwili. Zachęcamy do zasięgania informacji w kasie TCK.

Są natomiast jeszcze wolne miejsca na warsztaty z aktorami. Zgłoszenia: w kasie TCK!


Wstęp wolny

TEATR POLSKA WEJŚCIÓWKI:
W ramach programu TEATR POLSKA będzie można skorzystać z bezpłatnych wejściówek na spektakle: „Staś i Zła Noga”, „ Pomelo jest zakochany…” oraz „Wiedźmin. Turbolechita”. Jedna osoba może odebrać maksimum 3 wejściówki na jeden spektakl. Gdyby z jakiegoś powodu udział w wydarzeniu nie był możliwy, prosimy o zwrot wejściówki do kasy Tarnogórskiego Centrum Kultury lub o telefon pod numer 32 285 27 34 i podanie jej numeru . Ilość wejściówek jest ograniczona, a dzięki informacji od Państwa, ktoś inny będzie mógł skorzystać z naszej oferty teatralnej.

 

Informacje